Ve druhé vlně covidu jsem v Indii zůstal. To už jsme se naučili, jak v tom chodit, popisuje Ironman Řepa

8. červenec 2022

„Během covidu byly závody většinou zrušeny, takže jsem jen poctivě trénoval, abych byl na závody připraven,“ popisuje pětinásobný ironman Jan Mikuláš Řepa. Železný muž už pátým rokem vede marketing Škoda Auto v Indii. „Na začátku jsme měli úplný lockdown, nemohli vycházet ani z bytů, takže nám dodávali základní potraviny přes zásilkové nebo donáškové služby.“ 

Čtěte také

Řepova mateřská firma ale zasáhla a povolala jej do Česka, takže tady byl celých osm měsíců. „Ve druhé vlně už jsem v Indii zůstával. To už jsme se všichni naučili, jak v tom chodit,“ vzpomíná.

Trénovat mohl na zahradě i na ulicích. „Běhání a jízda na kole nebyla problém. Jinak to bylo s plaváním, protože byly všechny bazény až do letošního roku zavřené.“

„Když jsem chtěl trénovat ve vodě, museli jsme jet někam k moři. Pro mne to bylo dost nelogické, protože voda v bazénu je tam velice čistá,“ uzavírá.

Celé Hovory Vladimíra Kroce najdete v audiozáznamu. Dozvíte se, proč učí Indy plavat, nebo jak vypadají speciální škodovky určené a vyvinuté pro exotický trh.

autoři: Vladimír Kroc , lup
Spustit audio

Související