Marta Moidlová: Právo na krásu

14. červenec 2011
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Vstupte!

Letní reprízou pořadu Vstupte! se vrátíme k rozhovoru s primářkou kliniky estetické dermatologie a specialistkou na laserové technologie MUDr. Martou Moidlovou.

Čím si ji získala estetická medicína? Jaké výsledky má léčení kůže pomocí tzv. plazmy, kterému se věnuje? Jak spokojená je s využitím botulotoxinu, který u nás začala zkoušet mezi prvními? Sleduje stále novinky v oblasti léčby lymeské borreliózy, o které publikovala několik prací? To jsou jen některé z otázek, na které uslyšíte v rámci pořadu odpovědi.

MUDr. Marta Moidlová vystudovala v letech 1981-1987 Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze a poté pracovala 10 let na Dermatologické klinice pro doškolování lékařů a farmaceutů v nemocnici Na Bulovce v Praze. V následujících letech se začala plně věnovat estetické medicíně. Od roku 2001 vede Kliniku LaserPlastic, kde skloubila estetickou a laserovou dermatologii s plastickou chirurgií. Absolvovala řadu stáží a kongresů například v Rakousku, Francii, USA, Brazílii, Itálii nebo Monaku. MUDr. Moidlová přednáší a publikuje. Je jedním z prvních školitelů pro aplikaci botulotoxinu, implantátů a laserů. Je mimo jiné členem předsednictva Společnosti pro využití laserů v medicíně, Society of Antiaging Medicine a dalších organizací.

Zítra ve Vstupte!
Regenerace společnosti po kolapsu a pozvedávání říší či států z krizí. Tomuto tématu zasvětil Václav Cílek jedno ze svých autorských vydání pořadu Vstupte!, které nazval Kolapsy a co dál... Reprízu pořadu jsme připravili na 15. července v 11 hodin.

autor: Adriana Krobová
Spustit audio

Více z pořadu