Osmičková výročí: londýnské metro

9. leden 2008
Monitor

Každou středu se budeme v Monitoru věnovat méně známému výročí z oblasti vědy či techniky. Dnes je to podzemní dráha, tedy metro. První začalo jezdit v Londýně. Podrobnosti zjišťoval redaktor Daniel Mrázek.

autor: Daniel Mrázek
Spustit audio

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu