Český rozhlas Plus slaví desáté narozeniny. Sledujte veřejné vysílání z Radiocafé

1. březen 2023

1. března oslavil Český rozhlas Plus desáté výročí, a to i setkáním s vámi v Radiocafé, odkud jsme vysílali speciální Interview Plus. Hostem pořadu byl šéfredaktor Plusu Josef Pazderka, oceněný novinář a bývalý zahraniční zpravodaj.

Program oslav:

16:15–16:33

Krátké uvítání a nastínění programu setkání. Moderuje Karolína Koubová a Jan Bumba. Sledovat můžete živě na našem webu a sociálních sítích.

16:33–17:00

Interview Plus s hostem Josefem Pazderkou živě z Radiocafé. Moderuje Jan Bumba. Můžete poslouchat ve vysílání Českého rozhlasu Plus nebo sledovat živě na našem webu a sociálních sítích.

17:00–17:15

Zdravice generálního ředitele Českého rozhlasu Reného Zavorala, ředitele zpravodajství Ondřeje Suchana, vedoucí programu Patricie Polanské a bývalých šéfredaktorů. Moderuje Karolína Koubová. Sledovat můžete živě na našem webu a sociálních sítích.

17:15–18:00

Moderovaná diskuse s posluchači, vzpomínky, dotazy na bývalé šéfredaktory a ředitele zpravodajství Ondřeje Suchana. Moderuje Karolína Koubová a Jan Bumba.

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.