Vyzyvatelé vykročí v Olomouci ke svému finále

19. květen 2017

V samotném srdci Moravy, v metropoli Olomouci, se odehrají poslední dvě kola vědomostní soutěže Vyzyvatelé. Zázemí natáčení poskytla Univerzita Palackého a konalo se v jedinečném prostoru divadelního sálu.

Karty budou rozdány v oborech divadelní a filmová studia a botanika. Ten první prezentuje Jakub Korda, botaniku Vladan Ondřej. Své vyučující vyzvali na souboj studenti za botaniku Eva Rušáková a Magdaléna Tenglerová, za divadelní a filmová studia Martina Bubíková a Dominik Vontor.

Atmosféra v sále byla neuvěřitelně bojovná a příjemná současně. Oba týmy měly v hledišti spoustu příznivců, kteří se neostýchali dát najevo své sympatie a nechat průchod emocím.

Vítězové si odnesli již tradičně čtečku knih Kindle, kterou do soutěže věnovala společnost Amazon, partner pořadu. Nechte se strhnout mimořádnou energií natáčení v Olomouci a nalaďte si nás i tuto sobotu 20. května od 9:33 na Plusu.

Dokáží studenti správně pojmenovat otce a matku mezka? Bude vůbec poprvé použito otázky „rychlá smrt“? Pomohla vítězům podpora fanoušků? Předposlední díl Vyzyvatelů uslyšíte už tuto sobotu na Plusu.

autor: Silvie Ulrichová
Spustit audio