Kulatý stůl: Česká diplomacie; Co se děje na Hradě a v ČSSD; Babiš jednal s Merkelovou

9. září 2018

Největší audioportál na českém internetu

Moderátoři kulatých stolů pořadu Názory a argumenty. Zleva Ondřej Konrád, Jan Vávra, Lucie Vopálenská, David Šťáhlavský, Tomáš Procházka, Petr Schwarz a Radko Kubičko | Foto: Khalil Baalbaki, Český rozhlas

Hosté: komentátoři Martin Zvěřina, Andrea Procházková, politolog Jan Kubáček a hlavní analytik týdeníku Ekonom David Klimeš. Moderuje Tomáš Procházka.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.