UDÁLOST

Eurovolby 2019

Eurovolby 2019

Volby do Evropského parlamentu proběhnou letos už podeváté, od 23. do 26. května. V České republice můžete volit v pátek 24. a v sobotu 25. května.

Eurovolbám se věnuje Radiožurnál, Český rozhlas Plus i zpravodajský server iRozhlas. Můžete se těšit na cyklus předvolebních debat s kandidáty, dvě volební studia, komentáře, videopřenosy, analýzy i online reportáž. 

Předvolební debaty (13. 5. - 17. 5.)

Od pondělí 13. do pátku 17. května vždy od 15 hodin uslyšíte na Plusu i Radiožurnálu debatu s kandidáty do europarlamentu. Pořadí kandidujících subjektů se losovalo za účasti notáře. Všechny debaty moderuje Jan Pokorný a můžete je sledovat i živě na Facebooku.

Předvolební superdebata

V pátek 24. května od 12:30 do 13:59 hodin proběhne poslední debata s kandidáty nejsilnějších stran podle předvolebních průzkumů. Moderuje Jan Pokorný, debatu uslyšíte opět na Plusu i Radiožurnálu, nebo ji můžete sledovat živě na Facebooku.

Volební studio

V neděli 26. května se ve 23 hodin uzavře poslední volební místnost. Radiožurnál a Český rozhlas Plus nabídnou až do 1 hodiny ráno volební studio s prvními výsledky. V pondělí 27. května od 8 do 9 bude volební studio pokračovat analýzami a komentáři výsledků. Obě relace moderuje Jan Pokorný, uslyšíte je na Plusu i Radiožurnálu, nebo sledujte živě na Facebooku.

Vše o volbách najdete na našem zpravodajském serveru iROZHLAS.

Nejnovější články

Stránky