O pořadu Řečí peněz
Přední čeští ekonomové glosují aktuální nejen ekonomické události, které hýbou naší i světovou společností.
Upozorňují také na závažná témata, které politici a lidé až tak neřeší, ale byznysmanům ukazují cestu, kterou máme v ekonomice očekávat.
Připravují:
Václav Pešička, Naďa Bělovská
Historie pořadu:
Ekonomický magazín Řečí peněz vznikl při rozšíření vysílání Českého rozhlasu Plus v listopadu roku 2015 a navazuje na pořad Ekofórum.
Kdy se pořad vysílá
Čas vysílání
| čtvrtek 11:05, repríza sobota 16:33, neděle 0:33 | Plus |
| pátek 0:30 | Rádio Praha |
Poslední záznamy
Pořad připravují
Další pořady
-
Týden Plus
Editorský výběr zásadních a zajímavých událostí uplynulého týdne z domova i ze světa bez tematického omezení.
-
Nic osobního, prostě byznys
Jana Klímová a Petr Šimůnek přibližují, co si myslí ti, kteří tvoří český byznys, ti, které jsme si zvolili, aby za nás řídili Česko, a také co říkají fakta.
-
Peníze a vliv Jany Klímové
Zásadní témata ze světa financí, obchodu a průmyslu představuje v pořadu Českého rozhlasu Plus analytička Jana Klímová.