Blogy o módě a studenti

30. říjen 2015
Student Plus

„Fashion blogy“ nemusejí být jen deníčky doplněné fotografiemi oblečení, ale i možnost, jak už v mládí dobýt svět módy. Sledujete fashion blogy? Zajímá vás, jak se na internetu píše o módě u nás a ve světě?

Z nadšenců, kteří o módě píší na internet, se mohou stát uznávaní odborníci, kteří spolupracují s významnými módními časopisy. Ti nejlepší si mohou psaním fashion blogu také celkem slušně vydělat. I když se to možná na první pohled nezdá, je to rozhodně práce na plný úvazek.

Sledujete fashion blogy? Zajímá vás, jak se na internetu píše o módě u nás a ve světě? Může se i v Česku z blogu stát dobrý byznys? Nakolik se autorky při psaní blogů řídí vlastním stylem a nakolik reklamou?

S výraznými osobnostmi české blogosféry si bude povídat Tereza Sadílková.

Do diskuze nám můžete v neděli po 22. hodině zatelefonovat nebo napsat své názory na Facebooku, případně do diskuse pod tímto článkem.

autor: Tereza Sadílková
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.