Rozčiluje mě, když někdo říká, že fotbal není ženský sport, říká Blanka Pěničková
3. červenec 2019
Desetitisíce lidí plní ochozy francouzských stadionů na mistrovství světa v ženském fotbale. Zatímco ve světě roste zájem médií i sponzorů, v Česku se poměry mění jen pomalu. Proč? Jde hlavně o peníze? Nebo jsou na vině stereotypy? A je skutečně mezi mužským a ženským fotbalem tak velký rozdíl? Odpovídá fotbalistka, trenérka a komentátorka Blanka Pěničková.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor

Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.
-
100+25 brněnských kuriozit, absurdit a bizarností
Miloš Šenkýř, Tomáš Kremr -
PRAŽSKÉ JARO - PRAGUE SPRING FESTIVAL - GOLD EDITION vol. 7
Bedřich Smetana, Česká filharmonie, Wolfgang Sawallisch, Johannes Brahms, Pražský filharmonický sbor, Roberta Alexander, Thomas Allen, Lubomír Mátl, Erich Leinsdorf, Miroslav Mareš, Jaroslav Vašíček, Jan Málek, Zbyněk Matějů -
Půlnoční párty S+Š
Jiří Suchý, Jiří Šlitr