O pořadu Zprávy

Páteří denního vysílání jsou pravidelné zprávy, vždy v celou hodinu. Mají roli otvírání nové kapitoly souhrnem nejdůležitějšího dění doma a ve světě.

Zpravodajská relace přináší pět až šest aktuálních zpráv. Hlavní zpráva dne je doplněná komentářem. Ve zprávách nechybí informace o počasí.

Komentář se neomezuje jen na popis světa, ale snažíme se danou zprávu srozumitelně vysvětlit. V našich zprávách uslyšíte relevantní audia obsahující zpravidla silná vyjádření autorit.  

Zprávy jsou řazeny podle významu a aktuálnosti. Do jednotlivých zpráv přispívají i naši dopisovatelé, pokud je to v charakteru zprávy, která tak získá obohacující hodnotu. Zajímavosti (a sport) jsou zařazeny pouze v případě, že představují závažný trend či jev ve společnosti. 

Připravuje:
Centrum zpravodajství

Kontakt:

Telefon: 221 552 730 

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
denně každou půlhodinuPlus

Další pořady

 • Příběhy 20. století

  Vyprávíme příběhy, na které se zapomnělo, nebo se na ně mělo zapomenout.

 • Osudové ženy

  Populárně-naučný seriál připomíná výjimečné ženy našich zemí v dobových souvislostech a kontextu jejich života nebo tvorby. Součástí každého pořadu jsou i dobové zvuky.

 • Online Plus

  Co se děje ve světě nových médií, vysvětlují odborníci ze světa IT, fanoušci internetu a pionýři mobilních aplikací.

 • Stopy, fakta, tajemství...

  Pořad, který je vyvrcholením životního pátrání, zkušeností, hledání v archivech, vášně pro postihnutí pravdy a nacházení souvislostí hlavního protagonisty Stanislava Motla.