Za mizérie českých dálnic může selhávání politiků, budování všeho naráz a socialistické plýtvání, myslí si komentátor Holub
5. srpen 2019
Také letos zahájila řada lidí svou dovolenou poněkud nešťastně – v dopravní zácpě na dálnici. Jak ale nyní spočítali ekonomové, uzavírky, opravy a další omezení kromě našeho psychického zdraví dopadají i na ekonomiku. Proč v Česku dálnice neumíme stavět? A navrhuje někdo řešení, jak z problémů ven? Otázkám dopravní infrastruktury se věnuje komentátor serveru Echo24 Petr Holub.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor

Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.