Úspěch Miloše Zemana tkví v tom, že se vždy opíral o občany, tvrdí Ovčáček. Co si myslíte vy?

2. únor 2018
Fenomén Miloš Zeman

Miloš Zeman, který byl ve druhém kole prezidentských voleb podruhé zvolen občany České republiky hlavou státu, je bezesporu fenoménem české politiky. V čem se skrývá jeho úspěch?

Co Miloš Zeman dal a vzal české společnosti? Rozděluje ji, nebo naopak spojuje? A je opravdu prezidentem všech? Přijďte diskutovat do publika.

Český rozhlas Plus pořádá spolu se Sdružením pro rozhlasovou tvorbu ve středu 7. února od 18:30 do 20 hodin veřejnou debatu Fenomén Miloš Zeman v prostorách DEPA2015 v Plzni.

„Úspěch Miloše Zemana tkví v tom, že se vždy opíral o občany a nikoliv o média. Jinými slovy řečeno, je politikem, který je hlasem občanů a nikoliv hlasem médií,“ myslí si jeho mluvčí Jiří Ovčáček.

„Miloš Zeman je skutečně neuvěřitelný fenomén v tom, že přesně dokáže vystihnout, kdy co udělat. Dokáže prognostiku, vědu, použít jako nástroj své politiky. Dokáže se přesně strefit do toho, co po něm lidé chtějí,“ říká novinář, spisovatel a exposlanec hnutí ANO Martin Komárek.

Hosty debaty budou mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček, novinář Jaroslav Kmenta, expertka na politický marketing Anna Shavit, politolog Lubomír Kopeček a novinář, spisovatel a exposlanec Martin Komárek. Moderuje Michael Rozsypal.

Vstup je zdarma. Pokud nemůžete přijít osobně, můžete debatu poslouchat živě na vlnách Českého rozhlasu Plus, nebo ji sledovat na Facebooku a webu stanice.

Spustit audio
  • Aktuální dění
  • Rozhovor