Můžeme dál... Žaponské obrázky (2. díl)

19. květen 2008

AUDIOSLIDESHOW David Vávra pokračuje ve vyprávění o Japonsku. Provede vás moderním Tokiem a Jokohamou. Čeká na vás tři čtvrtě hodiny zábavy a sto padesát fotografií.

Máte rádi Davida Vávru jako průvodce televizními Šumnými městy? V trochu jiné poloze ho znáte z našich audioslideshow, natáčíme je v komorní atmosféře klubu Dobeška. Pokračujeme dalším z architektonických setkání nazvaných Můžeme dál.

V minulém díle "Žaponských obrázků" jsme se věnovali tradiční japonské architektuře. Dnes se přesuneme do moderního Tokia a Jokohamy, řeč bude i o rozdílném přístupu Japonců k památkám a výstavbě města. Pokud jste nikdy v Tokiu nebyli, máte teď šanci to změnit. Račte vstoupit, Můžeme dál...

Architektonické setkání s Davidem Vávrou trvá 40 minut a prohlédnete si v něm 150 fotografií.

Pokud máte jakékoliv připomínky k formátu AUDIOSLIDESHOW, pište na marek.kucharik@rozhlas.cz.

Všechna audioslideshow cyklu Můžeme dál... najdete na adrese
LEONARDO.ROZHLAS.CZ/VAVRA.

Autorem veškerých autorských děl obsažených v těchto audiovizuálních materiálech je David Vávra a Český rozhlas vykonává na základě poskytnuté licence práva k těmto autorským dílům, k audiovizuálním záznamům a k dalším předmětům duševního vlastnictví. Jakékoliv jiné užití než přehrání audiovizuálních záznamů pro osobní potřebu, zejména zhotovení rozmnoženiny a jakékoliv jejich šíření, je nepřípustné, a je porušením autorského zákona a v rozporu s trestněprávními předpisy.

autor: mrk
Spustit audio