Můžeme dál... Od Říma k Plečnikovi: Řím

28. březen 2008

AUDIOSLIDESHOW. David Vávra se v přednášce bude věnovat monumentálním stavbám. Cílem je architektura Josipa Plečnika, ovšem v prvním díle nás čekají monumentální stavby Říma. Čeká na vás 100 fotografií!

Davida Vávru znáte jako průvodce televizními Šumnými městy, v trochu jiné poloze ale vystupuje v našich audioslideshow. Natáčíme je v komorní atmosféře klubu Dobeška a komorní charakter mají i setkání s Davidem Vávrou. Pokračujeme dalším dílem cyklu architektonických přednášek nazvaných Můžeme dál.

Dnes vás čeká první díl přednášky věnované monumentálním stavbám, dostala název Od Říma k Plečnikovi. Dnes se budeme věnovat především Římu. A onen fotografický souboj v 25. minutě tak vážný nebyl... Trochu jsem si ho zvukově přikrášlil! Každopádně díky fotografovi Khalilovi Baalbakimu, že se mnou na přednášku šel. Získala díky tomu nový rozměr. Architektonické setkání s Davidem Vávrou trvá 32 minut a prohlédnete si v něm 100 fotografií.

Všechna audioslideshow cyklu Můžeme dál... najdete na adrese
LEONARDO.ROZHLAS.CZ/VAVRA.

Autorem veškerých autorských děl obsažených v těchto audiovizuálních materiálech je David Vávra a Český rozhlas vykonává na základě poskytnuté licence práva k těmto autorským dílům, k audiovizuálním záznamům a k dalším předmětům duševního vlastnictví. Jakékoliv jiné užití než přehrání audiovizuálních záznamů pro osobní potřebu, zejména zhotovení rozmnoženiny a jakékoliv jejich šíření, je nepřípustné, a je porušením autorského zákona a v rozporu s trestněprávními předpisy.

autor: mrk
Spustit audio