Jak vy(pro)hrát volby v Česku? Ptejte se expertů živě!

8. listopad 2017

Jak vyhrát, nebo prohrát volby v České republice? Co v kampani funguje a co už dnes na voliče neplatí? Jak se proměnila politická scéna? A jak ta mediální? Máme se bát o naší demokracii, nebo jsou obavy o její budoucnost přehnanou a hysterickou reakcí? Nejen o tom budou debatovat hosté prvního dílu z cyklu veřejných debat Českého rozhlasu Plus.

Ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové budou v úterý 14. listopadu od 18:30 do 20 hodin diskutovat novináři Jindřich Šídlo a Jaroslav Plesl, ekonom Tomáš Sedláček, politoložka Vladimíra Dvořáková a expertka na politický marketing Alžběta Králová. Moderuje Michael Rozsypal.

Debatu bude živě vysílat Český rozhlas Plus a videopřenos najdete na webu a Facebooku Plusu.


Téma: Jak vy(pro)hrát volby v Česku?
Kdy: v úterý 14. 11. 2017, 18:30 – 20:00
Kde: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Událost na Facebooku >>

Český rozhlas Plus ve spolupráci se Sdružením pro rozhlasovou tvorbu přináší nový speciální cyklus veřejných debat. Jednou za čtvrt roku vyjedeme do jednoho z krajských měst v republice a budeme diskutovat o kontroverzních otázkách dnešní doby. Veřejnost bude mít příležitost setkat se a vyměnit si názory s atraktivními hosty.

Publika i hostů se tentokrát budeme ptát na tři základní otázky: Ohrožuje vítězství Andreje Babiše demokratický režim? Mají tradiční strany šanci vyhrát příští volby? A je politický marketing důležitější než politický program?

Nabízíme střet myšlenek a úhlů pohledu. Události a problémy dnešního světa a společnosti zasazujeme do kontextu. Nekloužeme po povrchu, ale jdeme do hloubky a snažíme se objevit nové obzory. Nebojíme se otevírat ožehavá témata a přinášet pestrou paletu názorů. A to vše v atraktivním formátu moderního stylu debaty, do které bude interaktivně zapojeno také publikum. Do debaty zveme i vás. Přijďte se podívat a zeptat se hostů na to, co vás zajímá.

Debata Plusu v Hradci Králové
autoři: mro , jpr
Spustit audio