Hlavní hygienička má covid, do karantény musel i ministr zdravotnictví. Omezí to chod rezortu?
4. září 2020
Nejméně čtyři lidé jsou nakažení a přes 150 skončilo v karanténě nebo odesláním na test v souvislosti s onemocněním hlavní hygieničky Jarmily Rážové. Do karantény nastoupil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO). Premiér Andrej Babiš (ANO) se podle hygieniků izolovat nemusí. Jak jsou nejvyšší vládní patra připravená na situaci, kdy se nákaza covidem začne šířit mezi týmem zodpovědným za zvládnutí pandemie? Lenka Kabrhelová mluví s Janettou Roubkovou z domácí redakce ČRo.
Editace: Kateřina Pospíšilová
Rešerše: Tomáš Roček
Zvukový mistr: Martin Hůla
Hudba: Martin Hůla
Rešerše: Tomáš Roček
Zvukový mistr: Martin Hůla
Hudba: Martin Hůla
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.
Václav Žmolík, moderátor

Zmizelá osada
Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.